Pomagamy
Pokrzywdzonym
ProsumentomPOBIERZ OFERTĘ
Co nas wyróżnia?

Jesteśmy jedynym polskim ośrodkiem, który pomaga Prosumentom pokrzywdzonym przez wykonawców

Powszechnym problemem na polskim rynku mikroinstalacji prosumenckich są awarie systemów fotowoltaicznych. Ich wady eksploatacyjne ujawniają się po kilku miesiącach. Najczęstszymi objawami jest za mała ilość produkowanej energii. W takiej sytuacji Prosumenci pozostają sami z problemem. Naszym zadaniem jest naprawienie elektrowni i uczynienie jej w pełni produktywną.

ZOBACZ CENNIK

01.Nasza Misja

Zależy nam na tym, aby wszystkie polskie instalacje fotowoltaiczne były wydajne i produkowały maksymalną ilość słonecznej energii elektrycznej. Postawiliśmy sobie za cel naprawienie wszystkich awaryjnych mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce na koszt nierzetelnych wykonawców i ich podwykonawców.

02.Nasza Wizja

Dążymy do sytuacji w której każdy Prosument będzie wyciskał ze swojej mikroinstalacji fotowoltaicznej tyle energii, ile da się wycisnąć soku z cytryny. Naszej wizji przyświeca idea stworzenia w Polsce wydajnego systemu konsumpcji energii na potrzeby własne i neutralizacja wykonawców, którzy wprowadzali Prosumentów w błąd.

03.Nasze Metody

Stosujemy zaawansowane technicznie metody diagnostyczne, które są z powodzeniem stosowane na rynkach fotowoltaicznych krajów zachodnich. W uzasadnionych przypadkach występujemy w imieniu Prosumentów na drogę sądową przeciwko wykonawcom. W walce z wykonawcami stosujemy skuteczne instrumenty prawne i energetyczne.

Nasz zespół profesjonalistów

To oni gwarantują skuteczność

Dr inż. Michał Modzelewski

Dział Techniczny

Marek Osysko

Dział Operacyjny

Nie musisz być Prosumentem by skorzystać z naszych usług!

Obsługujemy wszystkie rodzaje instalacji fotowoltaicznych